Akcesoria do szycia

Przegląd urządzeń i akcesoriów krojczych

Proces produkcji odzieży rozpoczyna się od precyzyjnego skrojenia tkanin. Zanim materiały trafią do szwalni, muszą być odpowiednio przygotowane w krojowni. Jest to bardzo ważny etap, który wymaga nie tylko wyjątkowych umiejętności, ale i zastosowania specjalistycznych urządzeń i akcesoriów. Obróbka niejednokrotnie dotyczy trudnych materiałów, dlatego solidne przyrządy krojcze to podstawa.

Podstawowe elementy wyposażenia krojowni

Najważniejszym elementem wyposażenia krojowni jest krajarka tarczowa. To wygodne w pracy urządzenie, które pozwala na sprawną obróbkę dowolnych materiałów – również wyjątkowo ciężkich czy grubych, a także kilkoma warstwami tkanin. Zapewnia precyzyjne cięcie nawet przy dużych nakładach. Nasza hurtowania maszyn szwalniczych zapewnia krajarki tarczowe z regulowaną prędkością obrotu tarczy marki Hoffman, a także wyjątkowo wydajne krajarki taśmowe.

W profesjonalnej krojowni nie może zabraknąć też elektrycznych nożyc, które znacząco usprawniają pracę. Umożliwiają łatwe krojenie nawet stosunkowo grubych tkanin. Solidne ostrza zapewniają bardzo sprawną realizację prac. Nie mniej istotnym elementem wyposażenia krojowni są standardowe nożyczki. W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości nożyczki FISKARS oraz KAI, dostępne w różnych wariantach do krojenia wielu materiałów.

Istotne miejsce w każdej krojowni zajmuje stół krojczy. Stabilny i odpowiednio dobrany stół krojczy gwarantuje niezwykle precyzyjne i proste cięcie, wpływając na jakość obróbki różnego rodzaju materiałów. Proponowane przez nas stoły dostępne są w różnych długościach i posiadają szereg przydatnych funkcji. Warto też wspomnieć o przewijarkach do tkanin, które służą do przewijania i pomiaru długości tkanin.

Dodatkowe akcesoria do urządzeń krojczych

Oprócz podstawowych urządzeń krojczych, niezbędne jest zastosowanie szeregu dodatkowych akcesoriów, usprawniających codzienną pracę w krojowni. Oprócz standardowych nożyczek krawieckich przydadzą się również m.in. akcesoria do podtrzymywania i transportu tkanin, kamienie ostrzące, klamry, rękawice ochronne itp. Wszystkie niezbędne akcesoria, a także części zamienne do urządzeń dostępne są w asortymencie naszej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *